Mieszkanie Pabianice, Warszawska

Odświeżone: Poniedziałek, 18 Maj, 2026  14:18
430 400 zł
7551 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:57 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej.

Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę

Kupując mieszkanie, otrzymasz zewnętrzne miejsce postojowe GRATIS
To doskonała okazja, by zyskać nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wygodę codziennego parkowania bez dodatkowych kosztów.
Nie zwlekaj liczba dostępnych mieszkań jest ograniczona, a promocja obowiązuje wyłącznie do do 31/05/2026 r.

Parter:
Lokal nr 1 - 45,84 m2 (2 pok.) lokal wykończony "pod klucz"

Piętro I (mieszkania z balkonami):
Lokal nr 5 - 59,43 m2 (3 pok.)
Lokal nr 8 - 57,39 m2 (3 pok.)

Piętro II (mieszkania z balkonami):
Lokal nr 10 - 57,52 m2 (3 pok.)
Lokal nr 11 - 46,18 m2 (2 pok.)
Lokal nr 13 - 56,21 m2 (3 pok.)
Lokal nr 14 - 78,72 m2 (4 pok.)

Piętro III (mieszkania z balkonami):
Lokal nr 16 - 46,23 m2 (2 pok.)
Lokal nr 17 - 61,11 m2 (3 pok.)
Lokal nr 19 - 64,86 m2 (3 pok.)

Piętro IV:
Lokal nr 21 - 99,70 m2 (2 pok. 47,70 m2 z poddaszem 52 m2 open space, taras)
Lokal nr 23 - 114,31 m2 (1 pok. 28,31 m2 z poddaszem 86 m2 open space, taras)

Dodatkowe informacje:
- czynsz administracyjny: 1,50 zł / m2 + opłaty za media (liczniki)
- media rozprowadzone i podłączone: prąd, woda, ogrzewanie miejskie, kanalizacja, telewizja kablowa, światłowód TOYA
- stan deweloperski
- budynek oddany do użytkowania w 2024 r.
- winda w budynku

- możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej lub zewnętrznego
- miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem w cenie: 60.000 PLN
- zewnętrzne miejsce parkingowe w cenie: 30.000 PLN
- bez podatku PCC, sprzedaż na fakturę
- oferta bez prowizji

- cena: 9000 PLN/m2 - lokal na parterze (wykończony "pod klucz")
- cena: 7500 PLN / m2 - lokale na I,II,III piętrze
- cena: 6900 PLN / m2 - lokale na IV piętrze

Przykładowe odległości:
- w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa
- ul. Zamkowa: 900 m
- Biedronka: 550 m
- Kaufland: 1,3 km
- Intermarche: 2,1 km
- Port Łódź IKEA: 6,1 km
- przedszkole miejskie nr 6: 110 m, 2 min pieszo
- przedszkole miejskie nr 5: 2,2 km
- Rezerwat przyrody Duża Woda: 7,6 km

Istnieje możliwość odbioru mieszkania w standardzie "pod klucz" gotowego do zamieszkania

Zapraszamy na prezentację

Zadzwoń pod numer: +48 793 - pokaż numer telefonu - tel. kom. i umów się na spotkanie

Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net

______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

LINK DO OFERTY:
http://banknieruchomosci.net/numer/6902

Numer oferty: 6902
Lokalizacja: Pabianice
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 366000 zł do 495000 zł Powierzchnia : od 48 m2 do 66 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 lip 2019

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków